Apartmán LUX s balkónom

od 35€

Priestranný 2-izbový Apartmán (50 m2) s balkónom a vaňou je vybavený kuchynkou, rýchlovarnou kanvicou a vlastnou toaletou s kúpeľňou. V apartmáne je k dispozícii spálňa s manželskou posteľou a obývacia izba s rozkladacou pohovkou. Apartmány LUX sa nachádzajú na poschodí.

Apartmán DELUXE

od 35€

Priestranný 2-­izbový Apartmán (40 m2) s vybavenou kuchynkou, rýchlovarná kanvica, vlastná toaleta s kúpeľňou a sprchou. Niektore apartmány sú na poschodí a majú vlastný samostatný vchod.

Apartmán

od 35€

Priestranný 2-izbový Apartmán (40 m2) s vybavenou kuchynkou, rýchlovarnou kanvicou, vlastnou toaletou s kúpeľňou a sprchou. Niektoré apartmány sa od iných odlišujú tým, že sa nachádzajú na poschodí a majú vlastný samostatný vchod.

Dvojlôžkové izby

od 35€

Priestranná 2-lôžková izba (25 m2) je vybavená manželskou posteľou, kuchynkou, rýchlovarnou kanvicou, vlastnou toaletou spolu s kúpeľňou a sprchou. V niektorých izbách je navyše možnosť prístelku. Dvojlôžkové izby sú na prízemí a takmer všetky majú vlastný samostatný vchod.

Dvojlôžková izba Deluxe a dvojlôžková izba s kuchynkou

od 35€

Priestranná 2-­lôžková izba (25 m2) s manželskou posteľou, rýchlovarná kanvica, vlastná toaleta s kúpeľňou a sprchou. V niektorých izbách sa nachádza kuchynka a možnosť prístelku. Dvojlôžkové izby sú na prízemí a takmer všetky majú vlastný samostatný vchod.

Jednolôžkové izby

od 35€

Priestranná 1-lôžková izba (25 m2) má vlastnú toaletu s kúpeľňou a sprchou. Rýchlovarná kanvica je súčasťou kuchynky. Jednolôžkové izby sa odlišujú od ostatných izieb tým, že sa nachádzajú vo vedľajšom objekte alebo majú samostatný vchod.